3 m2 Total bruto S=93. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Banesa ne Durres Tuesday, July 19, 2011. shes localin m2 ne drenas | Shpallje Falas shes localin m2 ne drenas: pin. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. Classifieds for our community. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. 3 43 Per Shitje. Numri i dhomave: 4. 00 m2 Banesa 2 - 60. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 00 m2 Banesa 2 - 60. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Sipërfaqe: 90. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. Sipërfaqe: 100. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. Numri i dhomave: 3. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. 1,715 likes · 16 talking about this. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Ecco una lista di opinioni su banesa ne shitje peje. 800 EUR Numri i dhomave: 3,5. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Banesa në shitje dhe Agjencioni Intercapital ju ofron banesa në shitje dhe me qira në të gjitha lagjet e Prishtinës si dhe shtëpi dhe troje në shitje në tërë territorin e Kosovës. Tags: banesa ne shitje ulqin. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Shqipëri +355 44 537 787. banesa ne shitje - fushe kosove MerrJep. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. 145 000 EUR Numri i dhomave: 3. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. 00 m2 Banesa 2 - 60. Banesa shtrihet ne katin e 10-te dhe te fundit te pallatit, ndertuar ne vitin 2005. Dhoma e fjetjes S=12. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa eshte teresisht e renovuar. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Banesa në. 250 EUR / muaj. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Ne shitje 83,000. Vile ne shitje ne Golem. Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. Classified ads in Të gjitha komunat. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Kompleksi Donika II, Prishtinë. com (@MirLircom). Dhome Gjumi 15. Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. Afrim Loxha. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit PËRMBAJTJA: Kuzhinë …. For the term "Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic" here on Webmator. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës 2 banesa me sipërfaqe 75m2 kati 4 me lift. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. Banesaneshitje, Pristina. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Banesa me Qira dhe ne Shitje. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Print Përshkrimi. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Apartment Patundshmeri. Ecco una lista di opinioni su banesa ne shitje peje. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Vëllezërit Gërvalla në FerizajREF: B08/20/SH- 90 m²- Kati 3- Dhomë dite- Kuzhinë- Dy dhoma gjum. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. * STAMPIME NË BETON TË BUTË DHE TË THATË ME FORMA DHE NGJYRA TË NDRYSHME për oborre në pallate, lokale, banesa, hotele, parqe, etj. Afrim Loxha. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. 145 000 EUR Numri i dhomave: 3. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Banesa : 81. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Kuzhina S=12. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Bejme shitjen dhe ndermjetesimin ne shitblerjen e banesave dhe dhenien me qira te banesave. Banesa në shitje. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa me Qira dhe ne Shitje. Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. 580,000 € EL29014 Vile ne shitje ne Golem. Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. Immobilienmakler/in. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. "Eena Gjika", Prishtinë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Property Type. Classified ads in Të gjitha komunat. March 18, 2019 · Te Shitura. 00 m2 Banesa 2 - 60. Banesa moderne te ndertuara sipas standardeve me te larta Evropiane, me materiale dhe invertar te brendeve me te njohura. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. For the term "Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic" here on Webmator. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Prishtine” here on Webmator. Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Shto shpallje;. "Eena Gjika", Prishtinë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Banesa eshte teresisht e renovuar. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. Kuzhina S=12. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. Banesa ne Durres. , Njoftime, Prona, Apartament. 00 m2 Banesa 6 - 42. 00 m2 Banesa 3 - 54. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. March 18, 2019 · Te Shitura. Banesa në. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 00€ - Banesa. Shto shpallje;. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Property Type. Planimetria 1. Metrobios shpall ne shitje banesa ne rrugen B, mbrapa Royal Mall Banesa ka 90. A fantastic opportunity to purchase this beautifully located and quality-built apartment house that is located near the 14 km Long Sandy Beach Read more … Buy In Ulcinj. intercapital-ks. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. Banesa në shitje. banesashitje. Hapesira eshte e organizuar mire ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon. Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Dhome Gjumi 9. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Gefällt 26. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. 00 m2 Banesa 2 - 60. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Banesa mund te shitet edhe e mobiluar. Tags: banesa ne shitje ulqin. intercapital-ks. Property for: Location. Prishtinë Lexo Më Shumë «. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Banesa në Shitje. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. SHITEN DY SHTEPI NE RR. 05 Maj 13:29 Banesa në shtije. Është shikuar 362 herë. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. All rights reserved | [email protected] Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. 05 Maj 13:29 Banes Mitrovicë 100. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. 70 m² dhe 25000 Euro. 00 m2 Banesa 2 - 60. 2 569 Per Shitje. Banesat Ne Shitje. per gjdo info lajmrohuni ne tel: 044-400-728 ose 049-883-830. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Wohngebäude. All rights reserved | [email protected] Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Banesa ne shitje Price: 750. Classifieds for our community. Regjistrohu Shtëpi në shitje (Shtëpia në shitje) Banesa në shitje (Banesa apo gasonjera në shitje) Shtëpi të reja (Shtëpi të pabanuara apo në ndërtim e sipër). Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. March 18, 2019 · Te Shitura. Forgot password? Registration. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Regjistrohu Shtëpi në shitje (Shtëpia në shitje) Banesa në shitje (Banesa apo gasonjera në shitje) Shtëpi të reja (Shtëpi të pabanuara apo në ndërtim e sipër). 3 m2 € 48,000. 0 Shares Share. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. 05 Maj 13:29 Banes Mitrovicë 100. Banesa ne shitje. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Banesa në shitje. Banesa gjindet, në rrugën, “Selim Geajqevci” në lagjen “Dardania”, përball Restaurant Noari, te Banesat e BB Home. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. 196 total views, 0 today. com - Shpallja BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE Shitet, Fushë Kosovë, VENDBANIME, Banesa, BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE, 7491981 Numri i dhomave: 2, Adresa: Rr. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. For the term "Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic" here on Webmator. Classified ads in Të gjitha komunat. 26,570 likes · 10 talking about this. Numri i dhomave: 2. view the listing. Banesa në Shitje. Planimetria 1. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. 00 m2 Banesa 6 - 42. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo. Vile ne shitje ne Golem. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Banesa ne shitje. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. Banesat Ne Shitje. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. 849€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. Sipërfaqe: 100. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Kompleksi Donika II, Prishtinë. Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Property for: Location. Ne do t'i kemi te gjitha si : Rjeti I telefonisë kabllore dhe Interneti, Hidrantet kundër zjarrit , Rrymë , Ujë , Nxemje dhe freski 24h. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. Banesa moderne te ndertuara sipas standardeve me te larta Evropiane, me materiale dhe invertar te brendeve me te njohura. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. Shpalljet për Banesa në Shitje. Toka gjindet ne afersi te rruges. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. Per me shume informata kontaktoni ne 044 333 507 Cmimi: 65,000 Euro – Pa mobiluar. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Gremes 35/16B-FR. Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Banesa eshte teresisht e renovuar. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". MerrJep Shqipëri. Kuzhina S=12. Banesa per Shitje ne Ulqin. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". “Eena Gjika”, Prishtinë. Apartment Patundshmeri. Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove 52,000€. 00 m2 Banesa 5 - 58. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Korridori S=7. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Shpallje në Të gjitha komunat. Gefällt 26. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Banesa Me Qira Amr Group. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa ka 86. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. 049 656 666 • 049 106 77. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Banesa Per Shitje Ne Prishtine of Arlo Veigel Read about Banesa Per Shitje Ne Prishtine stories. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. 20 Cmimi : 54 000 €. ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH Rr. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. Forgot password? Registration. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. 196 total views, 0 today. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Shtepija ka 2 dhoma 1 salon me siperfaqe të madhe,veranda verore,kuzhinë. Banesa është në katin e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon të madhë me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e …. Email: [email protected] Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Banesa Në Shitje Ferizaj. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Ne jemi më të vjetër kompani të pasurive të patundshme e cila ka qenë e marketingut pronat e shqiptarëve jashtë shtetit që nga viti 2005. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Apartment Patundshmeri. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa ka 86. Banesa : 81. Sot 01:46. BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine. Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. Wohngebäude. Vicianum, Veranda C2. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. PËR NE; SHËRBIMET. Banesa Me Qira Amr Group. Ne parin kat jan 2 dhoma, kuzhina , salloni i madh dhe 2 banjo. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Planimetria 1. Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Banesa në Shitje — Prishtin. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa ne shitje Price: 750. 28 Pri 20:22. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Banesa me qira. 1,674 likes · 4 talking about this. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. March 18, 2019 · Te Shitura. MerrJep Shqipëri. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. 793 likes · 1 talking about this. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. Banesa Në Shitje Ferizaj. Classifieds for our community. Banesa në Shitje — Prishtin. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. 00 m2 Banesa 6 - 42. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Kontakto me. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. 20 Cmimi : 58 000 € Kuadratura : 63 m² Detalet Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash 05. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa në shitje. Apartment Patundshmeri. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Sipërfaqe: 100. 20 Cmimi : 54 000 €. Banesa është në katin e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon të madhë me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e …. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. Beratungsagentur. Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Lokales Unternehmen. 1,715 likes · 16 talking about this. Tregukosovar. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. com 044 106 777. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Banesa ne shitje Price: 750. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. 3 43 Per Shitje. Shtepia sh. SHITEN DY SHTEPI NE RR. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove 52,000€. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. Kërkoni prona, patundshmëri të ndryshme ne shitje apo me qira. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. March 18, 2019 · Te Shitura. MerrJep Shqipëri. Banesa në Shitje. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Tags: banesa ne shitje ulqin. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa gjindet, në rrugën, “Selim Geajqevci” në lagjen “Dardania”, përball Restaurant Noari, te Banesat e BB Home. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Kosturi - Arbëri (Dragodan) 1 Dhomë Gjumi. 6m2 3 dhoma gjumi. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Banesat Ne Shitje. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. 580,000 € EL29014 Vile ne shitje ne Golem. Sipërfaqe: 90. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Banesa per Shitje ne Ulqin. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir – Kalabri afër “EUROPRINTY”. Kerko Prona. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Dhome Gjumi 9. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Goga Durrës, Albania 74 m 2. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. Property Type. Banesa me Qira dhe ne Shitje. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. Cima Construction [email protected] Dhomave: 4 - Adressa: Rr. Gentjan Shamku. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesa në shitje. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. 8 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Ju mund te. 20 Cmimi : 54 000 €. 793 likes · 1 talking about this. Shiten Banesa ne Tetove (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Tetove Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Kërkoni prona, patundshmëri të ndryshme ne shitje apo me qira. Kerko Prona. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. PËR NE; SHËRBIMET. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Banesa ka hapsirë për parking të veturave e po ashtu në afersi ka edhe këndin e. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. 26,570 likes · 10 talking about this. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. 250 EUR / muaj. 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. Kompleksi Donika II, Prishtinë. Banesa në Shitje — Prishtin. 05 Maj 19:41 Banese me qira. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Banesa ka 84m2 dhe perbehet prej sallonit shume te madh me kuzhine se bashku, 2 dhoma gjumi shume te medha 2 korridore, shpajzi, nje banjo dhe nje wc dhe ballkonin. Banesa në qendër të Tetovës me sipërfaqe 92 m2 me pamje nga qendra e qytetit. Banesa në Shitje. Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. March 18, 2019 · Te Shitura. 1,715 likes · 16 talking about this. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa gjithashtu nga ballkoni ka nje pamje shume te bukur gjat mbremjes, sa i perket fotove te dhomes te banjos dhe komplet sallonit nuk kam pas mundesi ti bej pasi qe une jetoj jasht shqiperis dhe nuk mund te kthehem shkaku i pandemis se COVID-19. Është shikuar 362 herë. Shqipëri +355 44 537 787. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Ecco una lista di opinioni su banesa ne shitje peje. Ne shitje 83,000. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. 145 000 EUR Numri i dhomave: 3. March 18, 2019 · Te Shitura. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. Banesa ne shitje. Kompleksi banesor përbëhet nga 11 kate banimi dhe 2 kate afarizëm dhe ndahen në tipe të ndryshme si :. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 72,600€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Shitet Banesa 89. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. banesashitje. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. Prishtinë Lexo Më Shumë «. May 01, 2020. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111. Banesa në Pejë, Peja. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Qendrimi ditor S=26. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. Print Përshkrimi. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa ne Durres. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Classifieds for our community. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. $60000000 — Banesa në Shitje — Ferizaj — 1 year më par Banesa asht ne katin perdhes. Banesa ne Shitje – Tregtia Luxurious flats in Prishtina. Eshte ne objektin KAWA-Hyjnesha. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. 2 Dhoma Gjumi. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description.